Krzysztof Jabłoński ósmy a Michał Szczepaniak trzynasty w finale Złotego Kasku na Moto Arenie w Toruniu

2011-04-24

Dwaj gnieźnianie kapitan czerwono-czarnych Krzysztof Jabłoński oraz Michał Szczepaniak nie zaliczą niedzielnego (24.04) występu do udanych w finale Złotego Kasku do, którego doszło w Toruniu na Moto Arenie. Otóż pierwszy z wymienionych żużlowców Krzysztof Jabłoński zajął w toruńskim finale w stawce szesnastu jeźdźców ósme miejsce z zdobytymi łącznie w pięciu biegach ośmioma oczkami. Drugi z jeźdźców z grodu Lecha a mowa tutaj o Michale  Szczepaniaku zajął trzynaste pozycję z wywalczonymi tylko pięcioma punktami.

Najlepszy na MotoArenie okazał się reprezentant gospodarzy - Adrian Miedziński. Popularny "Miedziak" końcowy triumf zapewnił sobie jednak dopiero po biegu dodatkowym, gdzie pokonał Piotra Protasiewicza (Stelmet Falubaz Zielona Góra). Obaj zawodnicy po serii zasadniczej zawodów nas swoim koncie mieli zdobyte po 13-cie oczek. Trzecie miejsce premiowane miejsce na pudle zapewnił sobie Janusz Kołodziej z wywalczonymi 12-toma punktami.