Kuba Jeliński czwarty w Turnieju Tenisowym Algida Cup 2011

2011-07-24

W dniach 21-22 lipca na kortach poznańskiej Olimpi przy okazji Turnieju Porsche Open rozegrany został turniej tenisowy dla dzieci do lat 10 „Algida Cup 2011”. W rozgrywkach udział wzięło 30 zawodników z całej Polski, w których gnieźnianin – wychowanek Szkoły Tenisa Ziemnego Tomasza Puchalskiego - Jakub Jeliński zajął czwarte miejsce rozgrywając łącznie 7 meczy z czego 5 wygrywając.

W meczu o trzecie miejsce z powodu kontuzji musiał się wycofać prowadząc 1:0 w setach oraz przegrywając w drugim secie 5:6. Podczas turnieju odbyło się również spotkanie z Łukaszem Kubotem, podczas którego była możliwość rozegrania kilku piłek z najlepszym obecnie polskim zawodnikiem.