MKK Gniezno - KS POLONIA 1912 Leszno

2010-10-18

Dnia 16 października MKK Gniezno rozegrało pierwszy mecz w sezonie 2010/2011, spotkanie rozegrane zostało w Gnieźnie w hali GOSiR ul. Jolenty 5. Pierwsza kwarta to bardzo skuteczna gra zawodników z Gniezna. Po pierwszych 10 minutach MKK Gniezno prowadziło 23:17. Jednak druga kwarta należała do zespołu z Leszna, która zmieniła obronę na strefową co wybiło graczy z Gniezna, a druga kwarta zakończyła się wynikiem 16:24 dla Polonii. Po pierwszej połowie Leszno prowadziło 2 punktami 41:39. Trzecia kwarta rozpoczęła się lepiej dla MKK Gniezno, które w drugiej minucie trzeciej kwarty doprowadziło do remisu, jednak końcówka to minimalne prowadzenie Polonii Leszno i wygrana trzecia kwarta przez gości 17:15. Ostatnia odsłona to nieskuteczne rzuty za trzy przez MKK Gniezno. Czwarta kwarta dla Leszna 31:19.

MKK Gniezno - KS POLONIA 1912 Leszno 73:89 (23:17, 16:24, 15:17, 19:31)

Punkty MKK Gniezno: Dobrzycki 27, Konowalski 17, Golasiński 11, Szymkowiak 8, Guilherme 5, Staszkiewicz 3, Malinger 2

Punkty Polonia Leszno: Urbaniak 29, Żeleźnik 19, Hocek 14, Zachacz 13 Mazur 7, Samól 3, Kenkel 2, Muszyński 2