MKK Gniezno po pierwszym dniu PółfinałówMistrzostw Polski

2011-05-20

MKK Gniezno rozpoczęło Półfinały Mistrzostw Polski. W pierwszym dniu czyli w piątek 20 maja gnieźnianie spotkali się z zespołem KORMORAN Sieraków. Jest to Wicemistrz Polski U14. Początek spotkania należał do zespołu z Pierwszej Stolicy.

MKK wygrało pierwszą kwartę 25:22. Druga odsłona to dominacja KORMORANA i wygrana aż 25:10. Trzecia kwarta rozpoczęła się bardzo wyrównanie i po 30 minutach spotkania KORMORAN prowadził 67:52. W czwartej kwarcie MKK rozpoczęło pogoń za Sierakowem wygrywając 4 część spotkania 22:16. Nie wystarczyło to jednak aby wygrać całe spotkanie ulegając KORMORANOWI w stosunku 74:83. Bardzo cieszy postawa młodych zawodników MKK Gniezno, którzy stoczyli bardzo wyrównany mecz z byłym Wicemistrzem Polski.

W sobotę 21 maja MKK Gniezno o godzinie 15:00 zagrają spotkanie z PIĄTKĄ Lublin, które można śledzić na stroni

KORMORAN SIERAKÓW - MKK GNIEZNO 83:74 (22:25, 25:10, 20:17, 16:22)

Punkty MKK Gniezno: Zimróz 21, Łepski 17, Nowiński 12, Brenk 12, Repieka 10, Grajek 2, Szajdziński, Robaszkiewicz, Krystkowiak