MKS MOS Gniezno ponownie wygrywa!!!

2012-10-21

W niedzielę 21 października  młode piłkarki ręczne MKS MOS rozegrały kolejne spotkanie w ramach rozgrywek Wielkopolskiej Ligi Juniorek Młodszych. W zeszłym tygodniu na inauguracje ligi wygrały z KKS Polonia Kępno 23 : 21.

Tym razem do Gniezna przyjechał zespół UKS Bukowia Buk. Oba zespoły bardzo dobrze się znają. Gnieźnieńscy trenerzy zapowiadali zacięte zawody. I faktycznie w pierwszej połowie takie były. Dość długo szczypiornistki z Gniezna nie potrafiły zdecydowanie odskoczyć rywalką. Raziły brakiem skuteczności i popełniały sporo błędów ataku. Dopiero pod koniec tej części meczu zdołały opanować nerwy i grać swoje. Ta połowa zakończyła się prowadzeniem MKS MOS 12 : 10. Druga połowa była znacznie spokojniejsza dla gnieźnianek. Zdecydowanie poprawiły skuteczność i akcje rozgrywały znacznie pewniej., wręcz kontrolowały to co dzieje się na parkiecie. Mankamentem była gra w obronie. Trenerzy z Gniezna mogli wprowadzać do gry kolejnie zawodniczki. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem pary trenerskiej Roman Solarek, Robert Dyc 25 : 20. Po tej wygranej juniorki młodsze MKS MOS Gniezno liderują w lidze.

Serdecznie gratulujemy!

MKS MOS Gniezno: bramkarki – Łachajczak Katarzyna, Olejniczak Kamila i  Lidia Kobyłecka; zawodniczki pola – Sowa Agnieszka, Tomaszewska Paulina (4), Stankiewicz Kamila, Dolata Monika (2), Budzyńska Anita (2), Zimna Ewa, Wojtkowiak Marta (3), Łęgowska Monika (6), Ławniczak Jagoda (4), Łuczak Klaudia (2), Stachowska Monika i Dłutkowska Marcelina (2).