MKS Poltrans Trzemeszno po kolejnych rozegranych meczach!!! - Foto relacja

2013-05-13

Dla zawodników MKS-u Poltrans Trzemeszno był to mecz niewykorzystanych sytuacji. Było nawet kilka okazji do pustej bramki. Niestety Trzemesznianie nie potrafili tego wykorzystać i udokumentować bramkami swojej przewagi. Goście oddali jeden celny strzał na bramkę i strzelili dwie bramki po nieporozumieniu z bramkarzem i błędzie samego bramkarza. Mimo tego, iż to Trzemesznianie prowadzili grę to nie przyniosło to efektu w postaci zwycięstwa czy zdobycia choćby jednego punktu. Bramkę dla MKS-u zdobył Kacper Czarnecki, który wykorzystał błąd obrońców drużyny przyjezdnej.

08.05.2013: MKS Poltrans Trzemeszno - Chrobry Poznań 1:2 - młodziki
Bramka dla MKS-u Poltrans: Kacper Czarnecki

Skład MKS-u Poltrans Trzemeszno: Oliwier Kaczmarek, Bartosz Hęćka, Hubert Adamski, Bartosz Czarnecki, Sebastian Ferenc, Filip Przybysz, Kajetan Powała, Bartosz Liberkowski, Mikołaj Korzycki, Bartosz Sobański, Jakub Czarnecki, Kacper Wegner, Kacper Czarnecki, Krzesimir Kiełpiński, Michał Wojciechowski, Szymon Włodarczyk. Trener: Sławomir Kupś, Asystent trenera: Jacek Siwa, Kierownik drużyny: Przemysław Wegner

W rewanżowym spotkaniu pomiędzy tymi zespołami w Poznaniu gra Trzemesznian wyglądała dużo lepiej niż w środę. Był to dobry mecz w wykonaniu całego zespołu. Z pewnością pomogło kilka roszad w ustawieniu zawodników. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana. W drugiej przewagę uzyskali zawodnicy MKS-u. Pierwszą bramkę dla naszej drużyny zdobył strzałem lewą nogą Szymon Włodarczyk. Niedługo później ten sam zawodnik zagrał piłkę miedzy dwóch obrońców do wychodzącego Kacpra Czarneckiego , który mija bramkarza i strzela do pustej bramki ustalając wynik spotkania na 2:0 dla Trzemesznian.

11.05.2013: Chrobry Poznań - MKS Poltrans Trzemeszno 0:2 - młodziki
Bramki dla MKS-u Poltrans: Szymon Włodarczyk, Kacper Czarnecki

Skład MKS-u Poltrans Trzemeszno: Oliwier Kaczmarek, Bartosz Hęćka, Hubert Adamski, Bartosz Czarnecki, Sebastian Ferenc, Kajetan Powała, Bartosz Liberkowski, Mikołaj Korzycki, Bartosz Sobański, Kacper Wegner, Kacper Czarnecki, Krzesimir Kiełpiński, Michał Wojciechowski, Szymon Włodarczyk. Trener: Sławomir Kupś, Kierownik drużyny: Przemysław Wegner

Spotkanie od samego początku toczyło się pod dyktando gości. Już po 5 minutach wynik powinien wynosić 3-0 dla MKS-u, jednak każdy indywidualnie chciał zakończyć akcję. MKS dominował na boisku przez całe spotkanie pod względem fizycznym oraz piłkarsko. Festiwal strzelecki otworzył Alan Powała, a koledzy go kontynuowali i pierwsza połowa zakończyła się 0-8. W drugiej połowie bezrobotny w bramce Damian Psuty wszedł na prawą pomoc, a Szymon Schillak zajął skutecznie jego miejsce między słupkami. Dodatkowo trener Górny wprowadził nakaz gry na 3 kontakty z piłką, aby zwiększyć intensywność podań i rozciągnąć grę na całą szerokość boiska. Efektem tego była szybsza gra oraz kolejne 7 bramek. Nawet bramkarz Schillak miał okazję na zdobycie bramki, lecz minimalnie przestrzelił z rzutu karnego. Czekamy na czwartkowe spotkanie na szczycie grupy, kiedy MKS podejmie wicelidera zespół Piasta Kobylnica. Trener gratuluje wyników i życzy jeszcze bardziej wytężonej pracy

11.05.2013: KS Gniezno - MKS Trzemeszno 0:15 - trampkarze
Bramki dla MKS: Eryk Grzegorski i Kacper Piechowiak po 4, Karol Kaczmarek i Alan Powała po 2, Szymon Meller, Jonasz Wierzchucki i Damian Psuty po 1.

Skład MKS-u Trzemeszno: Damian Psuty (36’ Szymon Schillak) – Patryk Psuty, Marcin Bloch, Jonasz Wierzchucki, Alan Giza – Karol Kaczmarek, Szymon Meller, Alan Powała, Hubert Goiński – Eryk Grzegorski, Kacper Piechowiak oraz Damian Stempuchowski. Trener: Bartosz Górny

Trzemesznianie udali się na kolejne spotkanie ligowe do faworyta rozgrywek - drużyny 1922 Lechii Kostrzyn. Mimo, że spotkanie rozpoczęło się nieźle dla naszego zespołu, który nie dał się stłamsić to w 7 minucie spotkania przyszedł moment dekoncentracji i po rzucie rożnym gospodarze wyszli na prowadzenie. Minutę później po ładnej akcji Lechii było już 2:0 i wydawało się, że nic nie jest w stanie już odebrać im zwycięstwa. Piłkarzom MKS-u udało się złapać oddech i kilka razy zaatakowali strefy obronne Kostrzynian. W 16 minucie meczu dzięki ładnej zespołowej akcji nasi zawodnicy wywalczyli rzut rożny. Świetnym dośrodkowaniem popisał się Szymon Lubiński, który zacentrował idealnie na głowę wbiegającego Bartosza Jagły, a temu nie pozostało nic innego jak wpakować piłkę do siatki. Chłopcy z grodu Kilińskiego złapali więc kontakt i poczuli, że można jeszcze osiągnąć dobry wynik. Do przerwy jednak więcej bramek nie padło. Od początku drugiej połowy do ataku ruszyli gospodarze, którzy przez kilka minut mocno atakowali bramkę Tomasza Kozłowskiego. Na szczęście dobrze radzili sobie obrońcy jak i sam bramkarz, którzy skutecznie rozbijali ataki drużyny Lechii. Nasi zawodnicy w tej części gry ograniczyli się do kontrowania rywali, ale kilka akcji mogło się podobać. Brakowało jednak ostatniego podania oraz wykończenia tych akcji. Pod koniec spotkania gospodarze znowu mocniej zaatakowali, ale tym razem Trzemesznianie mieli dużo szczęścia, a od utraty bramek ratowali nas Tomasz Kozłowski, który kilka razy popisał się ładnymi interwencjami oraz m.in. Maciej Siwa i Leon Ciesielski, którzy wybijali piłkę z samej linii bramkowej. Dwie minuty przed końcem meczu Trzemesznianie rzucili się do ataku. Najpierw po jednej z akcji nasi zawodnicy wywalczyli rzut rożny, a chwilę później po faulu na Mateuszu Brauzie groźnie na bramkę rywali z rzutu wolnego strzelał Szymon Lubiński. Gdy mogło się wydawać, że nasi zawodnicy nie zdołają odrobić już strat, w ostatniej minucie meczu przy wyprowadzaniu piłki przez gospodarzy piłkę w środku pola przejął Bartosz Jagła, który następnie zagrał ją do Szymona Lubińskiego, a ten świetnie dostrzegł wychodzącego na czystą pozycję Mateusza Brauzę i między nogami rywala podał do niego, a ten dopełnił tylko formalności i ku uciesze całej drużyny jak i przybyłych kibiców z Trzemeszna doprowadził do remisu. W doliczonym czasie gry gospodarze mieli jeszcze szansę z rzutu wolnego, ale na posterunku był Tomasz Kozłowski, który pewnie wypiąstkował piłkę, a obrońcy oddalili niebezpieczeństwo wybijając ją daleko od naszego pola karnego. Naszym zawodnikom udało się więc wywieźć bardzo cenny punkt z trudnego terenu.

Rozegrana została jeszcze dodatkowa - trzecia część spotkania, a w niej gospodarze zwyciężyli 3:2. Dwie bramki dla Trzemesznian w tej części zdobył Eryk Chojnacki.

11.05.2013: 1922 Lechia Kostrzyn - MKS Trzemeszno 2:2 - orliki
Bramki dla MKS-u: Bartosz Jagła, Mateusz Brauza

Skład MKS Trzemeszno: Tomasz Kozłowski, Antoni Mikuła, Maciej Siwa, Wojciech Szymański, Eryk Chojnacki, Leon Ciesielski, Nikodem Żywczewski, Bartosz Jagła, Szymon Lubiński, Bartosz Filipek, Łukasz Kowalski, Mateusz Brauza, Patryk Sarnowski. Trener: Grzegorz Witkowski, Kierownik drużyny: Tobiasz Bartkowski