Mecz charytatywny Samorządowcy vs Sportowcy - foto relacja i filmowa

2010-11-29

28 listopada o godzinie 18.00 w hali sportowej Gnieźnieńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Paczkowskiego, odbył się mecz charytatywny pod szczytną nazwą „Gramy dla Damiana”, podczas którego zbierano pieniądze, sprzedawano gadżety i licytowano przedmioty sportowe na aukcji w przerwie meczu a pieniądze przeznaczone były na walkę z chorobą na którą zapadł Damian Trzciński student PWSZ w Gnieźnie.

Prezydent Gniezna Jacek Kowalski na licytację przeznaczył podarunek od TŻ Startu Gniezno, którą otrzymał na Gali Sportu. Piotr Mikuła reprezentant Polski w hokeju na trawie, przekazał koszulkę i kij do gry w hokeja na trawie a Mieczysław Gnat przekazał bluzę. Wśród rzeczy przeznaczonych na licytację znalazła się koszulka „Kolejorza” z podpisami zawodników i najbardziej gorącym podarunkiem był świeżo zdobyty Puchar Polski w boksie kobiet, którego wywalczyła i przekazała Karolina Koszela wraz z rękawicami.

Sam mecz składał się z dwóch drużyn Samorządowców i Sportowców a zawodnicy grali 2 x 15 minut.

Skład drużyny Samorządowców:
Tomasz Budasz, Krzysztof Ostrowski, Michał Glejzer, Waldemar Rewers, Jacek Mańkowski, Jan Budzyński, Artur Kuźlak oraz Marcin Mamet.

Skład drużyny Sportowców, którzy zagrali w dość licznej obsadzie:
Mieczysław Kukliński, Arkadiusz Rusiecki, Laura Kuźlak, Agnieszka Tarczyńska, Kacper Gomólski, Mieczysław Gnat, Rafał Grotowski, Marek Lisiecki,  Piotr Mikuła, Artur Strzelecki, Daria Siudeja, Radosław Lonka oraz Marcin Puk.

Mecz był od samego początku bardzo pasjonujący co róż zmieniający zwycięzcę spotkania podczas którego padło aż jedenaście bramek.

Ostatecznie pojedynek Samorządowców ze Sportowcami zakończył się zwycięstwem sportowców 6:5.

Mecz sędziowali: Piotr Tamul i Kamil Łuczak a całość prowadził Grzegorz Buczkowski