Mecz sparingowy III Ligi MKK Gniezno - GKS TARNOVIA Tarnowo Podgórne

2009-09-25

W dniu 24 września MKK Gniezno w ramach przygotowań do sezonu 2009/2010 rozegrało mecz kontrolny w Tarnowie Podgórnym.

MKK Gniezno zagrało w składzie R. Mularczyk, J. Kujawski, J. Łepski, M. Jasiński, A. Konowalski, Ł. Staszkiewicz, P. Malinger, D. Dobrzycki, P. Szymkowiak, M. Golasiński.

Pierwsza kwarta należała do gospodarzy którzy wygrali pierwszą kwartę 21-16. Druga kwarta zakończyła się remisowo po 14-14 i do przerwy podopieczni Krzysztofa Wilkosza przegrywali 30-35. Po przerwie gnieźnianie dzięki szybkiemu atakowi wygrali aż 26-7 i wyszli na prowadzenie 56-42.

Drużyna z Tarowa Podgórnego jednak się nie poddała i w końcówce meczu doszli MKK Gniezno na trzy punkty 67-70. Jednak dzięki celnym osobistym MKK Gniezno w końcówce wygrali swój pierwszy mecz sparingowy 72-68.

Najwięcej punktów dla MKK zdobyli: Konowalski 17, Jasiński 15, Staszkiewicz 11. Następny mecz sparingowy MKK Gniezno rozegra w Gnieźnie na hali GOSiR przy ul. Jolenty 5 o godzinie 10:30 z zespołem PYRY Poznań. Znany jest terminarz III ligi, pierwszy mecz rozegrany zostanie 10 października o godzinie 14:30 na hali GOSiR przy ul. Bł. Jolenty.