Mecz sparingowy młodych zawodniczek z TS Basket

2011-01-17

17 stycznia w hali sportowej Gnieźnieńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Jolenty 5, odbył się kolejny sparing młodych zawodniczek TS Basket rocznika 2000/2002. Tym razem gościły one zespół UKS Delfin Kłecko.

Po pasjonującej walce spotkanie zakończyło się zwycięstwem TS Basket 51:44. Pierwsza kwarta przyniosła zdecydowane prowadzenie gnieźnianek 20:6. Kolejne odsłony były już bardziej wyrównane. Druga i trzecia część zakończyły się zakończyła się zwycięstwem Gości (12:16 i 10:16). Jednak wypracowana wcześniej przewaga oraz czwarta kwarta(9:6) przechyliły szalę zwycięstwa na rzecz TS Basket.

TS Basket Gniezno - UKS Delfin Kłecko 51:44 (20:6, 12:16, 10:16, 9:6)

Punkty TS Basket Gniezno: Piasecka 29, Matysiak 6, Banaszak 4, Kubasik 4, Draheim 2, Skubiszyńska 2, Kęsik 2, Kaczmarek 2, Mierzwiak 0, Marek 0, Pilarska 0, Prusak 0, Tritt 0, Jaśkiewicz 0. Trener: Marek Szczepanowski, asystenci: Piotr Matysiak, Bartosz Piasecki.

Punkty UKS Delfin Kłecko: Anrzejewska 12, Burzyńska 8, Łenc 8, Książkiewicz 6, Karbowiak 6, Siekierska 2, Borkowska 2, Kielnich 0, Basińska 0. Trener: Waldemar Gołochowicz, asystent: Ewa Kujawska.

Sędziowali: Artur Białczyk, Laura Kuźlak, Oskar Andrzejewski.