Medale Grzegorza Nowaka w Mistrzostwach Polski Niesłyszących w tenisie stołowym.

2011-11-27

W Przemyślu w dniach 25-26 listopada rozegrano Mistrzostwa Polski Młodzieży w tenisie stołowym wśród niesłyszących. W tych zawodach trzy medale zdobył zawodnik Stelli Niechan Gniezno – Grzegorz Nowak. Indywidualnie w kategorii do 16 lat w ćwierćfinale pokonał Dawida Szymilę z Przemyśla 3:0, w półfinale Wojciecha Kaufa z Przemyśla 3:2, natomiast w finale uległ Andrzejowi Szelidze z Lublina 0:3 zdobywając srebrny medal. W grze deblowej grając w parze z Pawłem Gierszewskim w kategorii starszej do 19 lat zdobył złoty medal pokonując w półfinale Ryszarda Górala-Arkadiusza Godzika z Przemyśla 3:0,  w finale Andrzeja Szelige-Roberta Sagana z Lublina 3:0. Ostatni trzeci srebrny zdobył w grze mieszanej w parze z Weroniką Nowicką z Poznania. Po tym turnieju Grzegorz został powołany do reprezentacji Polski przygotowującej się do przyszłorocznych Mistrzostw Europy Juniorów Niesłyszanych.