Międzynarodowy Otwarty Turniej Karate Tradycyjnego dla dzieci, młodzieży i dorosłych!

2012-09-25

W sobotę 22 września w Hali Wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego odbył się Międzynarodowy Otwarty Turniej Karate Tradycyjnego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W turnieju jak co roku nie zabrakło przedstawicieli Akademii Karate Tradycyjnego SAMURAJ Gniezno. Nasza ekipa wystąpiła w składzie: Joanna Piórek, Klaudia Piórek, Aleksandra Politowicz, Wojciech Franek i Mateusz Błażykowski. Gnieźnianie wrócili z Wrocławia z czterema medalami:

w kategorii junior złoty medal w konkurencji kata zdobyła Klaudia Piórek, w tej samej kategorii lecz w konkurecji kumite Klaudia zdobyła medal srebrny, również srebrny medal ale w kategorii kadet 3 kyu - dan w konkurencji kumite zdobyła Aleksandra Politowicz,  złoto w kategorii kadet 6-4 kyu w konkurencji kata zdobył Wojciech Franek.

Warto wspomnieć że zawody te były ostatnim sprawdzianem przed wyłonieniem reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata, które odbędą się w październiku w Atlas Arenie w Łodzi, a Klaudia Piórek posiadając stopień mistrzowski 1 dan zrobiła duży krok, aby w tej reprezentacji się znaleźć.

Serdeczne podziękowania dla Senseia Andrzeja Zarzecznego, który w tak krótkim czasie doprowadził i przygotował zawodników i zawodniczki do tego Turnieju.

Ponieważ AKT SAMURAJ Gniezno rozpoczął właśnie sezon szkoleniowy 2012/2013 serdecznie zapraszamy do wspólnych treningów. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej www.karate-samuraj.pl"