Mieszko Gniezno - Unia Swarzędz 5-0 ( 2-0 )

2011-02-08

Juniorzy młodsi Mieszka Gniezno, przygotowujący się do rundy wiosennej, rozegrali pierwszy mecz sparingowy. W Poznaniu, na boisku ze sztuczną nawierzchnią, zmierzyli się z występującą w Lidze Wielkopolskiej Unią Swarzędz.

W pierwszej połowie mecz był wyrównany, ale to biało-niebiescy, po strzałach Patryka Tubackiego i Jakuba Januchowskiego prowadzili   2-0. Druga połowa to zdecydowana dominacja juniorów Mieszka. Klasycznym hat-trickiem popisał się Miłosz Brylewski. Gdyby nasi zawodnicy wykazali się lepszą skutecznością wynik mógłby być dużo wyższy.

Podopieczni Pawła Bartkowiaka wystąpili w składzie: Menz (41 Gapiński ) - Zacholski, Dominiczak, Banasik, Polus - Kaczor ( 60 Borkowicz ), Brylewski, Bojarski ( 55 Krawczuk ), Trzaskawka ( 60 Menz ), - Tubacki, Januchowski