Mieszko Gniezno przegrywa z Nordenią Dopiewo

2010-09-20

Po dwóch zwycięstwach z rzędu piłkarze trzecioligowi Mieszka Gniezno doznali ponownej porażki. Podopiecznym Pawła Bartkowiaka nie udało się wywalczyć punktów w meczu wyjazdowym w Dopiewie. Biało-niebiescy w niedzielę 19 września po dość ciekawym meczu ulegli miejscowej Nordeni 0:2.

O porażce podopiecznych Pawła Bartkowiaka zadecydowała druga połowa gdyż w pierwszej odsłonie meczu był remis 0:0. Obie właśnie bramki na wagę zwycięstwa dla gospodarzy padły bowiem w drugiej części meczu i to w jego kocówce. Najpierw bramkarza Mieszka Gniezno wyprowadzając swój zespół na prowadzenie 1:0 pokonał Łukasz Rewers. A wynik meczu dla Dopiewa ustalił w 79 minucie gry Łukasz Szczudeł. Na domiar złego gnieźnianom nie udało się wykorzystać podyktowanej jedenastki w 79 minucie meczu co zmniejszyło by porażkę Mieszka Gniezno. Tak też bywa.

Obecnie przed zespołem Mieszka Gniezno kolejny mecz ligowy i to na własnym boisku przy ulicy Strumykowej. W sobotę 25 września do grodu Lecha stawi się ekipa Unii Swarzędz. I tutaj należy poszukać kolejnych punktów wygrywając ten mecz, Czy jedna tak się stanie przekonamy się niebawem. Początek tego ciekawie zapowiadającego się spotkania zaplanowano na godzinę 16.00.