Mieszko Gniezno z Tarnowa Podgórnego wróciło na tarczy

2011-10-10

Piłkarze Mieszka Gniezno, w ramach rozgrywek wielkopolskiej czwartej ligi grupy północnej, w sobotę 8 października rozegrali kolejne swoje spotkanie mistrzowskie. W jedenastej kolejce ligowej przeciwnikiem podopiecznych Przemysława Urbaniaka w meczu wyjazdowym była ekipa Tarnovi Tarnowo Podgórne.

Mimo że gnieźnianie w drugiej połowie prowadzili z gospodarzami od 63 minuty 1:0 po bramce Dawida Radomskiego (pierwsza połowa zako9ńczyła się wynikiem bezbramkowym). To jednak Mieszko Gniezno poległo w Tarnowie Podgórnym przegrywając mecz 2:1. O porażce biało-niebieskich zadecydowały ostatnie minuty drugiej połowy. Najpierw piłkarze z Tarnowa Podgórnego w 87 minucie doprowadzili do satnu 1:1 a decydującą bramkę o zwycięstwie gospodarze zdobyli w 89 minucie meczu.

Kolejne spotkanie Mieszko Gniezno rozegra już w najbliższą sobotę, 15 października. Przeciwnikiem biało-niebieskich na własnym boisku przy ulicy Strumykowej w Gnieźnie będzie ekipa Warty Międzychód. Początek spotkania  zaplanowano na godzinę 15.00.