Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego w Piłce Siatkowej - Hurtownia Sportowa z kompletem zwycięstw - Wyniki, tabele i foto relacja

2012-02-19

Hurtownia Sportowa z kompletem zwycięstw została liderem grupy B. W Łubowie 18 lutego, rozegrano dziesiąty turniej kończący rundę eliminacyjną w piłce siatkowej mężczyzn. Tym razem grała grupa B. Nie zmarnowała swoich szans do awansu Hurtownia Sportowa oraz Piast 2, wygrywając swoje mecze. W pierwszym pojedynku Meg-Finance postawił wysoką poprzeczkę siatkarzom Piasta 2, wygrywając pierwszego seta i w czwartym prowadził wyrównaną walkę, jednak drugi i trzeci set to zdecydowane zwycięstwo Piasta i całego meczu 3-1.

Old-Boy otrzymał punkty walkowerem, gdyż Koniczynki nie dotarły na mecz. Trzeci pojedynek pomiędzy Hurtownią Sportową a Straceńcami decydował o awansie do rundy finałowej jednej z drużyn. W lepszej sytuacji byli siatkarze Hurtowni, gdyż wystarczyło im wygrać jednego seta i szansę wykorzystali już w pierwszym bardzo trudnym secie pokonując Straceńców 30-28. Drugi i trzeci to dosyć łatwe zwycięstwo Straceńców,  natomiast skuteczna gra w czwartym i piątym secie Hurtowni zapewniła zwycięstwo całego meczu 3-2.

6. ZSP Gniezno                      -1     1-15  -173

Turnieje sędziowali: Piotr Cielaczyk, Ryszard Filipiak, Szymon Narożny, Tomasz Gleba.

Zespoły które wywalczyły awans rozegrają trzy turnieje finałowe systemem każdy z każdym, natomiast pozostałe zespoły rozegrają po jednym meczu aby wyłonić miejsce w mistrzostwach powiatu.

16.30  Hurtownia Sportowa - Żydowo     1-4          P. Cielaczyk - Sz. Narożny

Podsumowanie rozgrywek nastąpi po ostatnim meczu rundy finałowej. Zespoły zajmujące miejsca od 5-12 otrzymają pamiątkowe statuetki po każdym turnieju.

Zarząd PLPS zaprasza wszystkich uczestników rozgrywek oraz kibiców na turnieje finałowe.

Koordynator: K. Hoffmann + foto