Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego w Piłce Siatkowej Mężczyzn Grupa A - wyniki, tabela i fotorelacja

2012-02-13

Grupa A w sobotnie popołudnie rozegrała ostatni turniej eliminacyjny w ramach Mistrzostw Powiatu Gnieźnieńskiego w Piłce Siatkowej Mężczyzn.

W związku z problemem udostępnienia sali sportowej w Witkowie 9 turniej rozegrany został w Łubowie. Awans do turnieju finałowego już wcześniej zapewnił sobie PIAST 1 Łubowo, który zdecydowanie wygrał wszystkie spotkania gromadząc komplet punktów. ZSP oddał punkty walkowerem siatkarzom z Łubowa. O drugie miejsce premiowane awansem do finału walczyły w bezpośrednim pojedynku zespoły z Żydowa i Witkowa.

Mecz zakończył się sukcesem siatkarzy z ŻYDOWA. Przez trzy sety mecz był bardzo wyrównany, natomiast w czwartym secie zespół z Witkowa popełniał wiele błędów, przez co przegrał wysoko decydującego seta i cały mecz 1-3.

W trzecim pojedynku dnia Chrobry rozegrał jeden z lepszych meczów w rozgrywkach, ale ostatecznie przegrał z 2LO w stosunku 0-3.

Turniej sędziowali: Piotr Cielaczyk i Tomasz Gleba.

17.30 Hurtownia Sportowa - Straceńcy.

Po turnieju nastąpi losowanie do rundy finałowej.
Turnieje finałowe zostaną rozegrane w Łubowie w dniach: 3, 17, 24 marca wraz z meczami od piątego do dwunastego miejsca.