Młodzicy starsi MKK Gniezno gromią MKS Słupca!

2012-12-03

Kolejną wygraną na swoim koncie zanotowali młodzicy starsi MKK Gniezno. Tym razem na własnym parkiecie nie dali szans zawodnikom MKS-u Słypca.  Podopieczni Tomasza Konowalskiego od samego początku narzucili swój styl gry rywalom co pozwoliło już do przerwy prowadzić 61:26. Po przerwie mecz wyrównał się i kibice mogli obejrzeć kilka ciekawych zagrań i akcji z obu stron.

Ostatecznie MKK wygrało 92:60 i z bilansem 6 wygranych i jednej porażki zajmuje 2 miejsce w ligowej tabeli. Punkty dla MKK zdobyli: Aleksander Sztyma 19, Dariusz Wietrzyński 15, Piotr Leśniczak 13, Jakub Kubicki, Mikołaj Lorek i Łukasz Zachwieja po 10, Mikołaj Kiełpiński 5, Adrian Dolata i Tomasz Piechowiak po 4. W meczu tym zagrali również Artur Tomczak i Kacper Kniaź.

Kolejne bardzo ważne spotkanie nasi młodzicy starsi rozegrają w Poznaniu z obecnym liderem Pyrą, która podobnie jak gnieźnianie doznali porażki w Ostrowie. Najprawdopodobniej wynik tego meczu zadecyduje, która z tych drużyn zajmie po pierwszej rundzie fotel wice lidera rozgrywek. Mecz w Poznaniu odbędzie się 9 grudnia o godzinie 12:30 w hali przy ulicy Chwiałkowskiego.