Młodziczki z MKS MOS Gniezno wygrywają swój pierwszy mecz w Półfinale Pucharu Polski ZPRP

2013-05-17

Jak informowaliśmy wcześniej młodziczki z MKS MOS Gniezno od dzisiaj tj 17 maja do niedzieli 19 maja biorą udział w Półfinale Pucharu Polski ZPRP (Mistrzostw Polski w kategorii Młodziczek) rozgrywane w w Wąbrzeźnie a walczą o  awans do Finału.

Przypomnijmy iż w turnieju grup jest od A - H a w każdej grają 4 drużyny. Z każdej z grup wychodzą po 2 drużyny do Finału, w którym zmierzy się 16 drużyn.

W dniu dzisiejszym rozegrano dwa spotkania w tym jedno z udziałem Gnieźnianek, które po zaciętej pierwszej połowie i tylko różnicą jednej bramki, wygrały z UKS Vambresia-Worwo. Druga połowa była zdecydowanie lepsza i mniej nerwowa, którą zawodniczki z MKS MOS Gniezno zdecydowanie wygrywają 21:14

Rozegrane spotkania w Grupie F

I dzień (piątek)
UKS Vambresia-Worwo - MKS MOS Gniezno 14:21 (9:10)
MKS Kusy I Szczecin - UKS Pantery Dopiewo 34:20 (17:10)

II dzień (sobota)
MKS MOS Gniezno - MKS Kusy I Szczecin
UKS Vambresia-Worwo Wąbrzeźno - UKS Pantery Dopiewo

III dzień (niedziela)
UKS Pantery Dopiewo - MKS MOS Gniezno
UKS Vambresia-Worwo Wąbrzeźno - MKS Kusy I Szczecin

Również ważna informacja - Juniorki młodsze z MKS MOS Gniezno w niedzielę rano udają się na Finał Mistrzostw Polski do Krakowa.

Serwis SportGniezno.pl będzie na bieżąco przekazywał wyniki rozegranych spotkań a to uzależnione jest od dobrej woli i pamięci trenerów MKS MOS Gniezno...

Informacja:  Robert Popek i Robert Dyc/Foto archiwum SportGniezno.pl