Monika Jacek trzecia w Poznaniu!

2011-01-10

Dobrze i skutecznie zagrała w Poznaniu podczas Turnieju Wojewódzkiego Seniorów Monika Jacek zajmując trzecie miejsce. Po ostatnim kryzysie wróciła forma, gra jest bardziej pewna i agresywna. Po zwycięstwach z Agnieszka Koch z Obornik 3:1 i Aleksandrą Bucher z I-szo ligowgo LKTS Luboń 3:1 uległa dopiero z faworytką i późniejszą zwyciężczynią Anitą Jaworską z Lubonia. W meczu o trzecie miejsce pokonała Joannę Drygas z Lubonia 3:2. Dziewiąte miejsce zajęła Sara Opwerman a trzynaste Sandra Różak i Martyna Urbaniak. W turnieju nie musiały startować dwie zawodniczki gnieźnieńskiej ekstraklasy: Natalia Bąk i Magda Górowska posiadające limit imienny do finałów ogólnopolskich które rozegrane zostaną w lutym w Sosnowcu. Chora natomiast była Paulina Klimas. Wśród mężczyzn dominowali zawodnicy pierwszoligowego Krotosz Krotoszyn i Trasko Ostrzeszów. Wygrał Bartosz Kwodawski z Krotoszyna. Z gnieźnian startowało trzech młodych zawodników: Krystian Chmielewski, Michał Nowak i Jakub Nowak. Krystian chmielewski był siedemnasty a Michał Nowak trzydziesty trzeci. W całym turnieju startowała prawie rekordowa liczba 118 zawodników.

Dzień wcześniej we Wrocławiu Stelistki rozpoczęły rundę rewanżową rozgrywek ekstraklasy kobiet z miejscowym AZE UE. Mecz zakończył się porażką 1:3. Bardzo dobrze znowu  zagrała Magda Górowska pokonując zdecydowanie 3:0 Darię Łuczakowską. Po raz kolejny o wyniku zdecydowała w drużynie przeciwnej Chinka. Shang Jingya pokonała Natalie Bąk 3:0 i Magdę Górowską 3:0. trzeci punkt zdobyła kadrowiczka Anna Janta- Lipińska  pokonując3:0 młodą Sarę Operman zastępującą chorą Paulinę Klimas.