Natalia Bąk Mistrzynią Wielkopolski!!!

2011-02-20

Natalia Bąk, zawodniczka Stelli Gniezno została Mistrzynią Wielkopolski Seniorek na rok 2011 w tenisie stołowym podczas rozgrywanych w Poznaniu zawodów. W finale gry singlowej pomimo oczekiwanej wyrównanej walki nie dała szans koleżance klubowej Magdalenie Górowskiej wygrywając 3:0. Tak więc chociaż w ekstraklasie nie wiedzie się tym zawodniczkom pokazały że w Wielkopolsce nie maja sobie równych.

Trzecie miejsce zajęła Joanna Drygas z pierwszoligowego Lubonia. Piąte miejsce zajęła Sara Operman. Natalia Bąk i Magda Górowska awansowały do finałów Mistrzostw Polski Seniorów, które rozegrane zostaną w dniach 4-6 w Białymstoku. Również w grze deblowej para stelistek: Bąk- Górowska wygrały zdecydowanie. Miłą niespodzianką był udział w finale młodej pary wychowanek klubu: Martyny Urbaniak- Sandra Różak, które w półfinale pokonały bardziej doświadczone zawodniczki I ligi z Lubonia: Joannę Drygas- Annę Janik.

Mistrzostwa Wielkopolski stały pod zdecydowana dominacją tenisistek Stelli Gniezno.