Nieudany start juniorów starszych Mieszka Gniezno - Foto relacja

2013-04-15

Wysoką porażką zakończył się pierwszy mecz juniorów starszych Mieszka Gniezno w grupie mistrzowskiej. Biało-niebiescy w niedzielę 14 kwietnia na własnym boisku przy ulicy Strumykowej w Gnieźnie, przegrali 0-4 z zespołem Lechii Kostrzyn i była to porażka zasłużona. Okazało się że nowi zawodnicy potrzebują czasu, żeby osiągnąć poziom potrzebny do wyrównanej rywalizacji z czołowymi zespołami z Wielkopolski w tej kategorii wiekowej. Najważniejsze żeby wyciągnąć wnioski z porażki i meczu na mecz grać coraz lepiej.

Pierwsza połowa to wyrównana gra z optyczną przewagą naszego zespołu. Co z tego, jak dwa fatalne błędy w obronie w 8 i 44 minucie kończą się utratą dwóch bramek. Miało to wpływ na przebieg drugiej części gry, w której goście szybko strzelili dwie następne bramki w 60 i 65 minucie i w pełni kontrolowali przebieg meczu. Najlepsze okazje do zdobycia bramki dla mieszka mięli Adrian Kaźmierczak i Daniel Bartkowiak ale ich strzały albo były niecelne albo lądowały na spojeniu słupka z poprzeczką.

Mieszko Gniezno  - Lechia Kostrzyn 0-4 ( 0-2 )

Mieszko: Norbert Gawłowski - Dawid Różewski, Dariusz Urbaniak, Jakub Miemietz, Hubert Zacholski - Dominik Jabkiewicz ( 70 Jakub Deniz ), Dawid Łucki (65 Kamil Pawłowski ), Damian Garstka ( 46 Miłosz Świstowski ), Adrian Kaźmierczak - Patryk Waluszyński ( 70 Daniel Bartkowiak ), Damian Pankowski