Orlicy Mieszka lepsi od dziewczyn z Grodziska! - Foto relacja

2013-05-31

Orlicy starsi Mieszka Gniezno ( rocznik 2002 ) po meczach z czołówką grupy mistrzowskiej, tym razem podejmowali przedostatni zespół w tabeli GSS Grodzisk. W drużynie z Grodziska grają dziewczyny dwa lata starsze ( rocznik 2000 ), jednak różnica wieku nie rekompensuje różnicy w umiejętnościach i mecz, toczony w przyjacielskiej atmosferze, zakończył się wysoką wygraną biało-niebieskich 10-0. W meczu tym trener miał możliwość przeglądu całej kadry zespołu w liczbie aż 19 zawodników i każdy miał możliwość pokazać swoje umiejętności. Teraz przed gnieźnianami najważniejsze mecze z Szóstką Śrem i Liderem Swarzędz.

W meczu z Grodziskiem kilku zawodników wystąpiło na innych pozycjach ale nie stanowiło to problemu co tylko dobrze świadczy o umiejętnościach naszych zawodników. Na szczególne wyróżnienie zasłużył na pewno Kacper Kubiak, który przesunięty do pomocy znakomicie rozgrywał i strzelał bramki. Pierwsza połowa zakończyła się naszym zwycięstwem 5-0. Także w drugiej połowie strzelamy pięć bramek i nasze zwycięstwo staje się bardzo efektowne.

Mieszko Gniezno - GSS Grodzisk 10-0 ( 5-0 )

Bramki: Kacper Zimmer 3, Kacper Kubiak 2, Dawid Tomczyk 2, Olivier Zakrzewicz 1, Jakub Chlebda 1, Nikodem Mirek 1

Mieszko: Szymon Steć - Bartosz Kwitowski, Jakub Kuczewski, Jakub Chlebda - Nikodem Kęczkowski, Kacper Kubiak, Olivier Zakrzewicz - Kacper Zimmer, a także Jakub Bobkiewicz, Nikodem Mirek, Maciej Mierzwiak, Jakub Basiński, Adam Kowalski, Bartosz  Bluege,  Dawid Tomczyk, Jakub Dzięcielski, Hubert Matlak, Olek Hanczewski, Filip Splitt