Orlicy starsi Mieszka gromią Grom Dopiewo!

2013-05-13

Złe miłego początki, tak można najkrócej skomentować kolejny mecz orlików starszych Mieszka Gniezno (rocznik 2002). Biało-niebiescy pomimo iż przegrywali 0-1 rozgromili w Dopiewie miejscowy Grom aż 15-2. Można powiedzieć że w grze orlików Mieszka widoczny był ,,głód gry" gdyż nasz zespół miał dwutygodniową przerwę w rozgrywkach spowodowaną tym że trzech naszych zawodników było na zgrupowaniu kadry Wielkopolski i mecz z Liderem Swarzędz został przełożony na czerwiec.

Początek meczu nie zapowiadał tak efektownego zwycięstwa. Co więcej to gospodarze strzelili pierwszą bramkę i prowadzili w meczu 1-0. Worek z bramkami otworzył się w 10 minucie meczu. W zaledwie 6 minut orlicy Mieszka zdobyli aż 7 bramek! Ostatecznie pierwsza połowa zakończyła się naszym prowadzeniem 8-1. Podobny przebieg miała także druga połowa zakończona naszym zwycięstwem 7-1. Za ten występ należy pochwalić cały zespół ale należy także mieć świadomość że przeciwnicy nie byli najmocniejsi.

Gnieźnianie umocnili się na trzecim miejscu w walce o Mistrzostwo Wielkopolski. Teraz przed biało-niebieskimi dwa bardzo trudne mecze z Wartą Poznań i Lechem Poznań.

Grom Dopiewo - Mieszko Gniezno 2-15 ( 1-8 )

Bramki: Kacper Zimmer 9, Dawid Tomczyk 2, Olivier Zakrzewicz 1, Kacper Kubiak 1, Nikodem Kęczkowski 1, Bartosz Kwitowski 1.

Mieszko: Szymon Steć - Nikodem Kęczkowski ( kap. ), Kacper Kubiak, Jakub Chlebda - Bartosz Kwitowski, Jakub Basiński, Olivier Zakrzewicz - Kacper Zimmer , a także Jakub Bobkiewicz, Nikodem Mirek, Adam Kowalski, Bartosz Bluege, Jakub Kuczewski, Jakub Dzięcielski, Dawid Tomczyk