Ostre strzelanie w Działyniu

2009-11-15

W dniu 15 listopada drużyna Orkana Działyń podejmowała u siebie zawodników drużyny Bola 06 Poznań. Działynianie postanowili godnie pożegnać się z pierwszą połową sezonu i urządziła sobie ostre strzelanie. Już po pierwszej połowie gospodarze prowadzili 6:0, a hattrickiem popisał się Brożyna. Miejscowym wystarczył kwadrans drugiej połowy aby strzelić trzy bramki. Ostatnie trzydzieści minut nie przyniosło już więcej bramek gdyż gospodarze zrezygnowani nie podejmowali już walki i z niecierpliwościa oczekiwali końcowego gwizdka sędziego.
Mecz ostatecznie zakończyl sie dużą wygraną zawodników z Orkana Działyń 9:0

Orkan Działyń - Bola 06 Poznań 9:0

Brożyna 10’, 25’, 37’, Alan Hoffmann 15’, 59’, Jakub Hoffmann 43’, Dariusz Hoffmann 31’, Redzik 59’, Paluch 60’

Orkan Działyń: Janusz Hoffmann – Minior, Woźniak, Niedzielski (Skrzyński), Koronka (Kasprzyk), Paluch, Dariusz Hoffmann (Janiak), Alan Hoffmann, Jakub Hoffmann, Brożyna (Redzik)