Pasa porażek laskarzy Startu 1954 Gniezno przerwana

2012-04-28

Pierwszoligowi laskarze Uczniowskiego Klubu Hokejowego Start 1954 Gniezno przerwali serię porażek w rundzie rewanżowej trwającego sezonu 2011/2012 w ramach rozgrywek Mistrzostw Polski seniorów w hokeju na trawie. Po pięciu porażkach z rzędu podopieczni Jakuba Stranza odnieśli w końcu zwycięstwo. W sobotę 28 kwietnia w spotkaniu wyjazdowym czerowano-czarni ograli w Poznaniu miejscową Wartę w stosunku 7:5 prowadząc do przerwy 4:2.

Bramki dla Start 1954 Gniezno zdobyli: Frąckowiak Michał 1(18),Gromadzki Mariusz 2(23kr,50k),Wejerowski Maciej 4(26,32,56,61). Dla Warty Poznań bramki strzelali: Walkowiak Maciej 2(14,46kr),Grochal Mateusz 1(20),Semonowicz Artur 1(66kr),Wachowiak Tomasz 1(69kr).

Kolejne swoje spotkanie Start 1954 Gniezno rozegra dopiero 11 maja. Będzie to mecz przełożony z dnia 29 kwietnia. Przeciwnikiem czerwono-czarnych również na wyjeździe będzie ekipa Pomorzanina Toruń.