Paulina Nowacka wygrała w Poznaniu

2011-11-06

W niedzielę 6 listopada w Poznaniu odbył się Wojewódzki Turniej Seniorów w tenisie stołowym. Łącznie startowało ponad stu dwudziestu zawodników i zawodniczek. Pierwsze miejsce zajęła tenisistka Stelli Niechaj Gniezno- Paulina Nowacka.

W ćwierćfinale pokonała Natalię Nowaczyk 3:1. Niezwykle zacięty był mecz półfinałowy z koleżanką klubową Karoliną Jeleniewską. Karolina Jeleniewska prowadziła już w setach 2:0. Jednak ostatecznie wygrała 3:2 Paulina Nowacka. W finale pokonała 3:1 Joannę Drygas z UKS Oborniki, uzyskując tym samym awans do finałów ogólnopolskich, które rozegrane zostaną w Rzeszowie w dniach 17-18 grudnia. Wystąpią tam również dwie inne zawodniczki Stelli Gniezno: Magdalena Górowska i Roksana Załomska, które wywalczyły sobie limit w poprzednim ogólnopolskim turnieju. Trzecie miejsce w Poznaniu zajęła Karolina Jeleniewska pokonując Agnieszkę Koch z Obornik 3:0, a szósta inna stelistka Sara Operman.