Pewne zwycięstwo Pelikana

2009-11-12

11 listopada Pelikan Niechanowo podejmował na własnym boisku drużynę Poznań Fc. Zdecydowanym faworytem tej potyczki byli gospodarze, gdyż drużyna gości zdobyła w dziesięciu kolejkach tylko 4 punkty. Już od pierwszych minut Pelikan ruszył do ataków na bramkę przeciwnika. Efektem tego była bramka zdobyta głową w 18 minucie przez Tomka Winkla. Goście sporadycznie atakowali, ale jeden z tych ataków przyniósł im bramkę w 37 minucie ,strzelcem gola był Gospodarczyk. Do przerwy dużo na boisku już się nie wydarzyło i zawodnicy schodzili na przerwę z remisowym rezultatem.  W drugiej połowie mecz się wyrównał, ale to gospodarze strzelili bramkę, dającą im prowadzenie, z około 14 metrów płaskim strzałem tuż przy słupku trafił Kaszyński, a dziesięć minut później po faulu na Wiśniewskim w polu karnym, sędzia podyktował rzut karny dla Pelikana. Jedenastkę pewnie wykorzystał Kaszyński i wynik brzmiał już 3-1 i takim też  rezultatem zakończyło się to spotkanie.

Pelikan Niechanowo - Poznań Fc 3:1

Tomasz Winkel 18’, Kaszyński 65’, 75’ – Gospodarczyk 37’

Pelikan Niechanowo: Wiosna – Marcin Winkel, Świątnicki, Zaroda – Pietrzak, Robaszkiewicz, Tomasz Winkel, Borkowski, Ratajczak – Kaszyński, Kościański

Poznań FC: Gonor – Chełkowski, Koziowicz, Leśniak, Gostyński – Budich, Lutyński, Chorek, Jaruszewski, Wilgosz, Gospodarczyk