Pewne zwycięstwo juniorów młodszych Mieszka Gniezna - Foto relacja

2012-11-04

Pewne zwycięstwo odnieśli juniorzy młodzi w rewanżowym meczu derbowym na szczeblu miasta Gniezna z ekipą KS Gniezno w niedzielę 4 listopada na własnym boisku przy ulicy Strumykowej w Gnieźnie. Mecz podobnie jak pierwszy pojedynek zakończył się wygraną w stosunku 3:0.

Drużyna, którą opiekuje się Dariusz Kuryło rozpoczęła mecz od mocnego uderzenia i już w 3 minucie młodzi gnieźnianie wyszli na prowadzenie 1:0 po strzale N. Góralskiego, który wykorzystał dośrodkowanie M. Świstowskiego. Później gra się wyrównała i oba zespoły miały swoje sytuacje bramkowe. Do przerwy utrzymał się wynik 1:0. Druga połowa przyniosła kilka udanych kontrataków w wykonaniu zesołu juniora młodszego Mieszka Gniezno, z których dwa okazały się skuteczne. W 48 min. podanie P. Waluszyńskiego wykorzystał D. Pankowski, a 10 minut później na 3:0 podwyższył wynik spotkania K. Pawłowski po indywidualnej akcji. Wynik nie uległ zmianie już do końca mimo iż zespół Mieszka Gniezno miał jeszcze kilka okazji do zdobycia bramki.

Skład Mieszka: Kowalski W. ,Wakatinakis, Miemietz, Jabłoński, Warsiński, Waluszynski, Góralski, Świstowski, Sanok, Pankowski, Pawłowski, Grzechowiak, Jankowski, Dyc, Trzaskawka, Moch, Deniz, Kolanko.