Pierwsza porażka trampkarzy starszych Mieszka Gniezno

2012-06-03

W niedzielę 3 czerwca młodzi zawodnicy Mieszka Gniezno rozegrali kolejne spotkanie w ramach 9 kolejki ligi Trampkarzy Starszych. Biało-niebiescy w starciu na własnym boisku przy ulicy Strumykowej   ulegli Unii Swarzędz w stosunku 0:1. Warto przypomnieć iż było to pierwsza porażka w tym sezonie.

Początek meczu należał do drużyny ze Swarzędza. Zawodnicy Mieszka starali się nie stracić bramki jednak próbowała również zaatakować bramkę Unii jednak napastnicy Mieszka nie wykazywali się w tym meczu szczególną skutecznością. Do przerwy wynik zakończył się bezbramkowym remisem. Po przerwie Mieszkowcy postanowili ruszyć do ataku i stwarzali sobie więcej okazji do zdobycia bramki jednak tak jak już wspominaliśmy napastnicy nie wykazywali się skutecznością. Jak mówi stare przysłowie "Niewykorzystane sytuacje się mszczą." Tak było i tym razem bowiem w 58 minucie spotkania drużyna Swarzędza wysunęła się na prowadzenie strzelając bramkę na 0:1. Takim wynikiem zakończył się mecz pomiędzy Mieszkiem Gniezno, a Unią Swarzędz.

Skład Mieszka: Kowalski.W, Dyc, Lewandowski, Jankowski, Frąckowiak, Kaczmarek, Moch, Jabłoński, Maślij, Biskup, Sanok, Sroczyński, Kowalski.A, Kolanko, Warsiński, Adamczyk.