Pierwszoligowa drużyna futsalowa KS Gniezno remisuje w sparingu w Pniewach

2013-08-18

W sobotę 17 sierpnia zespół KS Gniezno, w ramach przygotowań do nowego sezonu 2013/2014 w rozgrywkach I ligi futsalu, rozegrał pierwszy mecz kontrolny. Przeciwnikiem podopiecznych Bartosz Łeszyka w Pniewach była miejscowa drużyna Red Dragons. Spotkanie zakończyło się wynikiem remisowym 1:1.

W sobotnim sparingu jako pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze spotkania kontrolnego. Jedno bramkowe prowadzenie zespołu Red Dragons Pniewy utrzymało się do przerwy. I piłkarze KS Gniezno, do szatni po pierwszej połowie schodzili przegrywają z gospodarzami meczu 1:0. Po zmianie stron gnieźnianie zdobyli bramkę kontaktową doprowadzając tym samym do stanu 1:1 w meczu. Autorem bramki dającej remis w spotkaniu kontrolnym dla KS Gniezno zdobył Mateusz Jedliński. Do końca drugiej połowy meczu więcej obie drużyny w Pniewach bramek nie zdobyły i mecz zakończył się ostatecznie remisem1:1

Jak dowiedzieliśmy się od trenera KS Gniezno – Bartosza Łeszyka, którego podopieczni pod jego okiem już od dwóch tygodni ciężko trenują w hali GOSiR  mieszczącej się przy ulicy Paczkowskiego w Gnieźnie,  przygotowując się do nowego sezonu futsalowego w I lidze dwa razy w tygodniu we wtorki oraz czwartki. Kolejny sprawdzian formy biało-czerwonych zostanie sprawdzony 24 sierpnia przez drużynę Auto Wicherek Oborniki. Do tego meczu dojdzie w gnieźnieńskiej hali GOSiR mieszczącej się przy ulicy Paczkowskiego. Początek meczu zaplanowano na godzinę 16.00. Po tym spotkaniu drużyna KS Gniezno, rozegra jeszcze cztery mecze kontrolne mając za przeciwników: 31 sierpnia podejmować będzie u siebie w meczu rewanżowym zespół Red Dragons Pniewy w dniu 7 września u siebie zmierzy się z Red Devils Chojnice, 14 września na wyjeździe będzie podejmowana przez zespół  KS Toruń  do rewanżu pomiędzy obiema drużynami dojdzie 19 września w Gnieźnie. Tydzień później w sobotę 28 września KS Gniezno zainauguruje nowy sezon 2013/2014 w rozgrywkach I ligi futsalu  meczem na własnym trenie podejmując zespół KS Constract.