Fani piłki halowej w odmianie pięcioosobowej w nadchodzący weekend 15 i 16 stycznia nie powinni narzekać na brak rywalizacji w tej odmianie piłki nożne. Otóż kibice, którzy odwiedzą gnieźnieńskie hale sportowe - GOSiR przy ulicy Paczkowskiego oraz Cymsa jak również II Liceum Ogólnokształcącego, będą z pewnością światkami ciekawych emocji sportowych związanych z rozgrywkami w halowej piłce nożnej czyli popularnym futsalem.
Prezentujemy imprezy sportowe, do których dojdzie podczas najbliższego weekendu w wyżej wymienionych halach sportowych, a na które już dzisiaj za pośrednictwem naszego portalu internetowego, SportGniezno.pl, zapraszają organizatorzy.
Piłka halowa: Hala sportowa GOSiR w Gnieźnie ul. Paczkowskeigo
I Ligi Futsalu Kobiet – sobota 15.01.2011 – godz. 19.00
UKS Medan Gniezno Girls – ELWO ETNA Elbląg
1/32 Halowego Pucharu Polski w sezonie 2010/11 – sobota 15.01.2011 – godz. 21.00
KS Gniezno U20 - Auto Complex Przodkowo
Rozgrywki Gnieźnieńskiego Towarzystwa Piłki Nożnej Pięcioosobowej:
I liga
Niedziela – 16.01.2011
12.30 - KS ,,U20” – KS Winiary
13.15 – Serwis Opon Brylewski – Opał
14.00 – Centrum Zdrowia Zosia – Drukarnia Ciesielscy
14.15 – Arsenał – Florida Hoppe Panters
Tabela I ligi VI kolejce:
1. Centrum Zdrowia Zosia 6 16 20:5 +15
2. Drukarnia Ciesielscy 6 14 19:8 +11
3. KS ,,U20” 6 12 12:9 +3
4. KS Winiary 6 10 12:11 +1
5. Opał 6 7 11:12 -1
6. Serwis Opon Brylewski 6 6 7:15 -8
7. Arsenał 6 3 7:17 -10
8. Florida Hope Panters 6 1 6:18 -12
II liga
Sobota – 15.01.2011
15.00 – Alfako – Bol-Ann
15.45 – Satpol – Chłodex
16.30 – Velux – Futsal Team
Pauzuje – Marbud
Niedziela – 16.01.2011
10.15 – Satpol – Futsal Team
11.00 – Velux – Alfako
11.45 – Marbud - Bol-Ann
Pauzuje – Chłodex
Tabela II ligi po rundzie zasadniczej:
1. Bol-Ann 6 15 15:9 +6
2. Alfako 6 15 22:9 +13
3. Satpol 6 10 13:12 +1
4. Marbud 6 9 19:15 +4
5. Futsal Team 6 5 8:16 -8
6. Chłodex 6 4 12:16 -4
7. Velux 6 3 10:22 -12
Hala sportowa GOSiR w Gnieźnie przy ulicy Cymsa - 16.01.2011
VII Zimowy Turniej „PUSTACHOWA” CUP - w piłkę nożną pięcioosobową.
Ostatnie eliminacje w grupie ,,E”;
GRUPA E
1.The Reds
2.Piekarnia Macioszek
3.FC Po Marchewce
4.Futsalicho
5.Platon
6.Hurtownia Materiałów Budowlanych „MICIA”-Żydowo
9.00 Platon- FC Po Marchewce
9.15 The Reds- Piekarnia Macioszek
9.30 FC Po Marchewce- Futsalicho
9.45 Platon- Hurtownia Materiałów Budowlanych „MICIA”-Żydowo
10.00 The Reds- Futsalicho
10.15 Piekarnia Macioszek- Platon
10.30 FC Po Marchewce- Hurtownia Materiałów Budowlanych „MICIA”-Żydowo
10.45 Hurtownia Materiałów Budowlanych „MICIA”-Żydowo-The Reds
11.00The Reds- FC Po Marchewce
11.15 Piekarnia Macioszek- Hurtownia Materiałów Budowlanych „MICIA”-Żydowo
11.30 Futsalicho- Platon
11.45 12.00 FC Po Marchewce- Piekarnia Macioszek
12.00 Futsalicho- Hurtownia Materiałów Budowlanych „MICIA”-Żydowo
12.15 The Reds- Platon
12.30Piekarnia Macioszek- Futsalicho
Awans z I miejsca
Hala II Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie przy ulicy Łubieńskiego – 16.01.2011
Zaległa VIII kolejka ligowa z 9.01.2011:
15:00 PWSZ Gniezno - AKP Gniezno
15:40 LISNER - OGÓLNOBUDOWLANA JAN OWCZARCZAK
16:20 DREAM TEAM - GAMIX
17:00 EKOPLAN - WALDEX Instalacje
17:40 KAPUCYNKI - MIAMI Sport Pub
Tabela po VII kolejkach:
1. Ekoplan 7 18 35:17 +18
2. Miami Sport Pub 7 18 31:14 +17
3. Kapucynki 7 15 26:16 +10
4. Dream Team 7 13 41:21 +20
5. AKP Gniezno 7 9 24:25 -1
6. Gamix 7 9 21:27 -6
7. Ogólnobudowlana 7 6 26:36 -10
8. PWSZ Gniezno 7 6 18:23 -15
9. Waldex Instalacje 7 4 15:36 -21
10. Lisner 7 3 15:27 -12
Pozostałe rozgrywki ligowe
Hala sportowa GOSiR w Gnieźnie ul. Paczkowskeigo – 15.01.2011 – godz. 12.00
Piłka ręczna - runda rewanżowa juniorek młodszych sezonu 2010/2011
UKS Dąbrówka Gniezno – MKS Arot Austral. Leszno
R.S