W weekend, 5 i 6 grudnia, w hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji, w Trzemesznie rozegrana została trzecia oraz czwarta kolejka w Trzemeszeńskiej Lidze Piłki Nożnej Pięcioosobowej Cembrit Cup.
Przypomnijmy naszym czytelnikom, iż w tegorocznym sezonie 2009/2010 udział bierze aż 13-cie drużyn o nazwach: PPZ Trzemeszno, Orły Derezińskiego, Plantrem Zieleń, Cargo Sped – Anta, Izotrans Trzemeszno, Cembrit Budowlani, Paroc Trzemeszno, Bieślin, Carsek, Studio 7, Bosman Mogilno, MB Orle Mont-Bud Orchowo i Majster Orchowo.
Wracając jednak do zakończonych dwóch kolejek w miniony weekend to śmiało można stwierdzić, iż w czołówce tabel po tych dwóch seriach zrobił się przysłowiowy ścisk. Liderem wprawdzie nadal pozostał zespół Plantremu Zieleń, ale po sobotniej porażce z Cargo Sped-Antą wyprzedza swoich pozostałych rywali, depczących mu po piętach, zaledwie dwoma punktami, czyli ekipy Izotrans Trzemeszno, Bieślin i Cargo Sped-Anta. Jak z tego wynika kolejne spotkania zaplanowane na ten weekend w Trzemeszeńskiej Lidze Piłki Nożnej Pięcioosobowej Cembrit Cup o prym w ligowej tabeli pomiędzy wymienionymi drużynami zapowiadają się bardzo interesująco. Czy Plantremowi Zieleń uda utrzymać się na pierwszym miejscu w lidzie przekonamy się niebawem.
Wyniki III kolejki:
1. Plantrem Zieleń - Cargo Sped- Anta 1:3 (0:1)
Bramka dla Zieleni: Krzysztof Chojnacki
Bramki dla Anty: Mateusz Fredyk, Jacek Wojciechowski, Konrad Nadolny
2. Bosman Mogilno - Majster Orchowo 4:2 ( 0:1)
Bramki dla Bosmana: Rafał Laks x 2, Przemysław Licowała, Mateusz Chełminiak
Bramki dla Orchowa : Maciej Bartz, Przemysław Krzywiński
3. Plantrem Zieleń - Studio 7 2:1 (1:1)
Bramki dla Zieleni: Tomasz Bauza, Tomasz Marczyński
Bramki dla Studio: Damian Malczewski
4. MB ORLE Mont-Bud Orchowo - Bieślin 3:3 (1:2)
Bramki dla Orchowa: Krzysztof Krzywiński, Adam Jurkiewicz, Szymon Rezulak
Bramki dla Biślina: Daniel Szczepaniak, Sebastian Masłowski, Damian Banaszak
5. Paroc - Orły 3:3 (0:1)
Bramki dla Paroca: Mariusz Czarnecki, Waldemar Kuczyński, Bartosz Ostrowski
Bramki dla Orłów: Marcin Szwarckopf x2, Adrian Koziński
6. PPZ - Cembrit 0:1 (0:0)
Bramka dla Cembit: Artur Browarczyk
7. Carsekt - Izotrans 2:4 (0:1)
Bramki dla Carsekt: Emilian Kamiński, Piotr Pacia
Bramki dla Izotransu: Adam Konieczny x 2, Grzegorz Roszak, Patryk Zajkowski
Wyniki IV kolejki:
1. Cargo Speed-Anta - Bieślin 1:5 (1:2)
Barmka dla Anty: Piotr Szyszkowski
Bramki dla Bieślina: Damian Banaszak x 4, Mateusz Szczepaniak
2. Plantrem Zieleń – Bosman 2:0 (0:0)
Bramki dla Zieleni: Krzysztof Chojnicki, Tomasz Marczyński
3. Cargo Speed Anta - Paroc Trzemeszno 4:1 (2:0)
Bramki dla Anty: Jarek Wojciechowski x2, Kamil Jóźwiak, Mateusz Fredryk
Bramka dla Paroca: Bartosz Ostrowski
4. MB Orle Mont-Bud Orchowo - Studio 7 1:6 (1:2)
Bramka dla Orchowa : Krzysztof Krzewiński
Bramki dla Studio 7: Filip Roszak x2,Tomasz Gorgoń, Marcin Dworacki, Wojciech Wojciechowski
5. PPZ Trzemeszno - Majster Orchowo 1:1 (0:0)
Bramka dla PPZ: Marek Filip
Bramka dla Majstera: Maciej Bartz
6. Izotrans - Orły Dereźińskiego 4:1 (2:0)
Bramki: Błażej Matysiek x2, Krzysztof Majchrzak, Arkadiusz Konieczka
Bramka dla Orłów: Marcin Szwarckopt
7. Cembrit Budowlani - Majster Orchowo 2:0 (2:0)
Bramki Budowlanych: Krzysztof Lewandowski, Karol Kachniarz
8. Studio 7 - Carsekt 4:3
Bramki dla : Tomasz Gorgoń x2, Karol Wełniec, Filip Roszak
Bramki dla Carsekt: Mateusz Grzechowiak x2, Marek Robak
Tabela po IV kolejkach:
1. Plantrem Zieleń 5 12 18:5
2. Izotrans Trzemeszno 4 10 16:6
3. Bieślin 4 10 17:9
4. Cargo Sped-Anta 5 10 11:9
5. Studio 7 4 9 16:6
6. Cembrit-Budowlani 4 9 9:5
7. Bosman Mogilno 4 7 13:9
8. MB Orle Mont-Bud Orchowo 4 5 12:16
9. PPZ Trzemeszno 5 3 6 12
10. Orły Derezińskiego 4 2 7:11
11. Carsekt 4 1 7:16
12. Paroc Trzemeszno 4 1 4:17
13. Majster Orchowo 7 1 11:26
R.S.*