Po przerwie siatkarze powrócili do gry

2009-11-22

W halach sportowych w Kiszkowie i Łubowie w ten weekend doszło do kolejnych meczy po tygodniowej przerwie w ramach czwartej kolejki ligowej, w trwającej jubileuszowej  X Edycji Powiatowej Ligi Piłki Siatkowej organizowanej w randze mistrzostw powiatu w sezonie 2009/2010.

Przypomnijmy naszym czytelnikom, iż organizatorem rozgrywek jest tradycyjnie Stowarzyszenie Kultury Fizycznej i Turystyki "Chrobry-Gniezno" wspólnie z Starostwem Powiatowym w Gnieźnie i GKS "Piast" Łubowo.

W ten weekend do rywalizacji pod siatką stanęły tylko zespoły z I ligi, w II lidze drużyny miały przerwę w swojej rywalizacji. Spotkania jak zwykle były wyrównane, a co za tym idzie zacięte. Kolejne spotkania w I lidze rozegrane zostaną 5 i 6 grudnia w halach II LO w Gnieźnie oraz Łubowie. Natomiast II liga swoje kolejne spotkania rozegra dopiero 6 grudnia, a miejscem tych rozgrywek będzie hala sportowa w Łubowie.

Wyniki rozegranych spotkań sobotnio-niedzielnych, a także tabele obu lig po trzeciej kolejce ligowej:

Pierwsza Liga
Tabela wyników po IV Kolejce
1. "SANO" Piast Łubowo                -    4    8    12-1     329-269      60
2. Hurtownia Sportowa Gniezno   -    4    8    12-3     358-280      78
3. GKS "PIAST" Łubowo                 -    4    6     9-7      360-336      24
4. Straceńcy Gniezno                      -    4    6     8-9      380-376        4
5. Gmina Niechanowo                   -    4    6     7-9      362-354        8
6. Wełnianka Kiszkowo                 -    4    5     6-10    341-366    - 25
7. Błysk Witkowo                             -    4    5     5-10    287-345    - 58
8. II L.O. Gniezno                            -    4    4     2-12    275-346    - 79

Wyniki IV kolejki:
II L.O. Gniezno - "SANO" Piast Łubowo  3 - 0  - /23-25;17-25;13-25;/
Błysk Witkowo - Gmina Niechanowo  3 - 1 - /25-15;21-25;25-17;25-18/
Hurtownia Sportowa  Gniezno - Piast Łubowo 3 - 2 - /25-19;26-24;23-25;17-25;16-14/
Straceńcy Gniezno - Wełnianka Kiszkowo 3 -  2 - /25-27;21-25;28-26;25-18;15-9/