Po świętach wznowiono rozgrywki w brydża

2010-04-06

6  kwitnia w świetlicy Urbis-u  przy ul. Chrobrego 24/25   został rozegrany z udziałem par z Gniezna, Trzemeszna i Rogowa kolejny turniej brydża sportowego par  na zapis maksymalny. Turniej ten zaliczany był do klasyfikacji długofalowej 2010 roku. Rozdane przez uczestników turnieju rozdania  były bardzo ciekawe i niemal wszyscy uczestnicy  poniedziałkowego spotkania mogli zaliczyć rozgrywane rozdania do bardzo pouczających.  W tym bardzo ciekawym turnieju, w którym  każda para rozegrała 28 rozdań pierwsze miejsce z wynikiem 58,20 procent zajął duet Jarosław Frąckowiak „MarHen” Gniezno – Paweł Siwiński „Kart-EL” Gorzów Wlkp. Drugą lokate z wynikie 57,14 procent zajęłą para Roman Kujawski „Budowlani” Poznań – Rajmund Wiśniewski „Forta” GDK Rogowo. Trecie miejsce z rezultatem 52,40 zajęła para „Forty” Robert Górny – Janusz Jarmuż. Z rezultatem 49,76 Marek Piechociński – Włodzimierz Ratajczak obaj „MarHen” Gniezno zajęli czwatrą lokatę a na piątej pozycji z wynikiem 49,24 procenta uplasował się duet „Teamu Kiliński” Trzemeszno Zbigniew Hęćka – Andrzej Piński.

Kolejny turniej  tym razem będzie to IV edycja Korespondencyjnych Mistrzostw Polaki rozegrany zostanie w najbliższy poniedziałek 13 kwietnia  o godzinie 17,15 w świetlicy Urbis-u przy ulicy Bolesława Chrobrego 24/25.  Do udziału w turnieju zapraszamy wszystkich znających zasady gry w brydża a zwłaszcza tych brydżystów, którzy swego czasu grywali w brydża w czasie szkolnym i studenckim.