Pogrom w Trzemesznie - Junior Młodszy Mieszka Gniezno wygrywa 7:0

2010-11-10

Prawdziwy festiwal strzelecki urządzili juniorzy młodsi Mieszka Gniezno w pojedynku ze swoimi rówieśnikami z Trzemeszna w 9 kolejce spotkań o mistrzostwo klasy okręgowej. Mecz odbył się, pomimo padającego deszczu, na bardzo dobrze przygotowanym boisku w Trzemesznie. Pozwoliło to pokazać biało-niebieskim bardzo dużo ciekawych i urozmaiconych akcji ofensywnych i gdyby gnieźnianie byli skuteczniejsi, mecz mógłby zakończyć się wynikiem dwucyfrowym.

Po pierwszej połowie goście prowadzili 2-0 po bramkach Huberta Zacholskiego i Michała Medyńskiego. W drugiej połowie przewaga juniorów Mieszka z minuty na minutę była coraz wyraźniejsza a efektem tego było kolejnych pięć bramek. Ich autorami byli Michał Bojarski 2, Miłosz Brylewski 2 i Jakub Januchowski 1.

W grze biało-niebieskich widoczny był ,,głód” gry, gdyż tydzień wcześniej nie odbył się mecz z Poznaniakiem. Spotkanie to odbędzie się w piątek 12 listopada o godzinie 11.00 w Gnieźnie.

Zjednoczeni Trzemeszno - Mieszko Gniezno 0-7 ( 0-2 )

Podopieczni Pawła Bartkowiaka wystąpili w składzie: Menz – Dominiczak, Nowicki ( 70 Borkowicz ), Banasik, Polus – Zacholski ( 48 Kaczor ) , Brylewski,  Śmiałowski  ( 62 Sass ),   Medyński ( 60 Popek ) – Bojarski ( 75 Wrona ), Januchowski (64 Jankowski )