Porażka juniora młodszego Mieszka Gniezno na inaugurację sezonu - Foto relacja

2013-04-14

Od porażki 1-6 z Lechem Poznań rozpoczęła sezon drużyna juniorów młodszych Mieszka Gniezno, która z poznaniakami zmierzyła się na własnym boisku przy ulicy Strumykowej w Gnieźnie w niedzielę 14 kwietnia. Będąca w przebudowie, drużyna juniora młodszego Mieszka Gniezno, tylko momentami prowadziła wyrównany pojedynek  z przeciwnikiem, który już do przerwy udowodnił swoją wyższość i wygrywał 5-0. Zespół Lecha bezlitośnie wykorzystywał błędy w obronie i kontrolował przebieg meczu. Po przerwie gra się trochę wyrównała, czego efektem była honorowa bramka zdobyta przez Alana Napierałę. Miejmy nadzieję ,że ta porażka tylko zmotywuje zespół juniora młodszego Mieszka Gniezno do cięższej pracy na treningach i w następnych meczach będzie znacznie lepiej niż to było z ekipą Lecha Poznań .

Skład Mieszka: Gawłowski, Jabłoński, Moch,Warsiński, Urbaniak,Sanok, Pawłowski, Zieliński, Bartkowiak, Napierała, Jankowski. Na zmiany wchodzili: Dyc, Kolanko, Trzaskawka, Kasprzyk, Walczak, Kaczmarek.