Porażka trampkarzy starszych Mieszka Gniezno na zakończenie sezonu

2012-11-05

W ostatnim meczu ligowym trampkarzy starszych 3 listopada, do którego doszło na boisku przy ulicy Strumykowej młodzi zawodnicy Mieszka rozegrali mecz z drużyną Witkowi Witkowo. Po przegranej w pierwszym meczu 2:0 Gnieźnie chcieli się zrehabilitować chcą wygrać te spotkanie jednak ta sztuka nie udała im się bowiem mieszkowcy ulegli 0:3.

Młoda drużyna biało-niebieskich pierwszą bramkę straciła dość szybko, ponieważ goście piłkę w siatce umieścili w 8\' minucie spotkania. Po strzelonej bramce przez Witkovie ciężko było zdobyć bramkę wyrównującą bowiem gdy tylko piłka była na połowie gości szybko była wybijana na oślep do przodu. Wynikiem 0:1 zakończyła się pierwsza część spotkania. W drugiej części meczu Gnieźnianie próbowali atakować bramkę Witkovii jednak ich akcje kończyły się na 16 metrze pola karnego gości. Drużyna przyjezdna zdołała strzelić bramkę na 0:2 co całkowicie osłabiło drużynę Mieszka. Po kilku minutach zawodnicy z Witkowa podwyższyli na 0:3. Warto przypomnieć, że przy stanie 0:1 sędzia spotkania nie podyktował karnego na korzyść gnieźnian.

Mieszko Gniezno - Witkowa Witkowo 0:3.

Skład Mieszka: Miczyński - Miętkiewicz, Wiliński, Warda, Wiesner - Brylewski, Urbaniak, Danielewicz, Andrzejewski - Wielgorecki, Napierała - Zabłocki, Kwacz, Lipiński, Błochowiak, Śliwiński.