Porażka z Wartą Poznań juniorów starszych Mieszka Gniezno

2013-03-25

Juniorzy starsi Mieszka Gniezno przegrali w meczu sparingowym z juniorami Warty Poznań 1-4 ( 0-1 ). Jedyną bramkę dla biało-niebieskich zdobył Jakub Deniz w 70 minucie gry. Mecz odbył się w niedzielę 24 marca w Poznaniu na sztucznej trawie gdyż warunki atmosferyczne ciągle nie pozwalają na grę przy Strumykowej.

Sam mecz przebiegał pod dyktando zespołu z Poznania, zwłaszcza druga połowa. W zespole Mieszka obok kilku doświadczonych zawodników jak Huebner, Polus, Zacholski czy Garstka zagrali zawodnicy walczący o miejsce w składzie i na pewno ten sparing był bardzo cennym doświadczeniem. W bramce biało-niebieskich zadebiutował Mikołaj Miczyński który jest jeszcze trampkarzem i zaprezentował się poprawnie. Jedyną bramkę gnieźnianie zdobyli po akcji Roberta Radkiewicza. Piłkę po jego dośrodkowaniu nieczysto trafił Jakub Januchowsk, ta trafiła do Deniza, który pewnie pokonał bramkarza Warty.

Mieszko: Mikołaj Miczyński - Hubert Zacholski, Filip Huebner, Jakub Miemietz, Adrian Kaźmierczak - Dominik Jabkiewicz, Dawid Łucki, Damian Garstka, Alan Polus - Damian Pankowski, Jakub Januchowski

w drugiej połowie zagrali:Patryk Jankowski, Patryk Waluszyński, Kamil Pawłowski, Miłosz Świstowski, Jakub Deniz, Robert Radkiewicz, Daniel Bartkowiak