Poznaniacy byli bezkonkurencyjni

2009-10-05

Bardzo wysokiej porażki 8:0 doznali juniorzy starsi Mieszka Gniezno w pojedynku piłkarskim z Lechem Poznań. Od samego początku warunki gry dyktowali Lechici, grając bardzo szybko i agresywnie. Po pierwszej połowie gospodarze prowadzili 4:0. Szanse na strzelenie bramki miał jedynie Daniel Szymański ale jego strzał instynktownie obronił bramkarz Lecha. Także w drugiej połowie goście stracili cztery bramki, z tego trzy w ostatnich pięciu minutach. Trudno wyróżnić kogokolwiek z zespołu Mieszka. Dodatkowo słabszy dzień miał bramkarz Filip Chrzanowski. Szanse na rehabilitacje biało-niebiescy będą mieć już w najbliższą niedziele 11 października o godzinie 11.00, kiedy to do Gniezna przyjedzie silny zespół Unii Swarzędz.

Junior Starszy -  Lech  Poznań - Mieszko 8-0 ( 4-0)

Skład juniorów Mieszko Gniezno: Chrzanowski:- Golanowski, Kaczmarek, Bogucki H., Romel,:- Kriger, Szymański ( 55 Bogucki P. ), Nowak (46 Sadowski ), Ptak, Ligierski,:- Świdzinski ( 65 Wolniewicz )