Poznaniak - Mieszko 4-1 ( 1-1)

2009-09-22

Kosmowski:- Błaszak (35 Ptak ), Kaczmarek, Bogucki H., Romel:- Kriger, Szymański, Nowak, Ligierski ( 65 Wiśniewski), Kuchta:- Świdzinski ( 55 Sadowski )

Wysoką porażką 1-4 zakończył się wyjazdowy mecz juniorów starszych Mieszka z wiceliderem Poznaniakiem. Po pierwszej połowie nic nie wskazywało na tak wyraźną porażkę. Co prawda pierwsi bramkę zdobyli poznaniacy w 15 min. po fantastycznym uderzeniu z 35 metrów w samo okienko bramki Jakuba Kosmowskiego ale biało niebiescy odpowiedzieli bramką Daniela Szymańskiego w 35 min. Asystę przy tej bramce zaliczył Mateusz Kriger. Na początku drugiej połowy znakomitej sytuacji na objęcie prowadzenia nie wykorzystał Daniel Szymański, który zamiast podawać do lepiej ustawionego kolegi, sam próbował minąć bramkarza ale wykonał to nieskutecznie. Zamiast prowadzenia Mieszka to poznaniacy strzelili dwie bramki. Szanse na bramkę kontaktową miał Dawid Sadowski ale dwukrotnie jego strzały obronił bramkarz Poznaniaka. W 80 min. drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał Hubert Bogucki i wiadomo już było że Mieszko w tym meczu punktów nie zdobędzie. W 90 min. czwartą bramkę zdobyli gospodarze i mecz zakończył się wysoką porażką juniorów Mieszka.  W 8 kolejce spotkań juniorzy z Gniezna podejmować będą zespół Lubuszanina Trzcianki. Mecz ten odbędzie się w niedzielę 27 września o godz. 11.00.