Pozostałe mecze regionalnych drużyn

2009-11-08

W sobotę 7 listopada Wełna Rogoźno podejmowała Vitcovię Witkowo, spotkanie to zakończyło się wręcz pogromem miejscowych, gdyż przegrali oni w stosunku aż 1-7. Tego samego dnia Fara Pelikan Żydowo pojechała na wyjazdowe spotkanie do Dolska, gdzie była podejmowana przez tamtejszą Zawiszę. Goście prowadzili do przerwy  1:0, po bramce samobójczej, lecz mecz nie zakończył się nie pomyślnie dla Fary, która przegrała to spotkane 3:4. Dwa trafienia dla Żydowa dołożyli jeszcze Grzelak i Szykowny.  Dzień później 8 listopada Jurand Koziegłowy gościł na własnym boisku Pelikana Niechanowo. Gospodarze do przerwy prowadzili 1:0, ale to Pelikan wygrał to spotkanie 2:1 po bramkach Kaszyńskiego i Pietrzaka. Ostatnią drużyną z naszego regionu, która walczyła o ligowe punkty, to Zjednoczeni Trzemeszno, którzy przegrali swój mecz wyjazdowy z Gromem Plewiska 3-1.