Pozostało 5 dni do zakończenia Cembrit Cup w Trzemesznie

2011-02-15

Witex nadal liderem, o tym, kto stanie na podium rozstrzygnie ostatnia kolejka…
Przed ostatnią- decydującą kolejką Trzemeszeńskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej Cembrit CUP 2010/11 walka o miejsca na podium jest zacięta. Każda wygrana przybliża drużynę do zwycięstwa w całej lidze. O tym, które drużyny staną na podium Turnieju rozstrzygną mecze ostatniej kolejki. Jeszcze wiele może się zdarzyć na czele tabeli.

V kolejka- 12.02
Toczy się niezwykle zaciekła walka o podium. Jako pierwsze do boju o medale przystąpiły drużyny zawodnicy Witex Mogilno oraz Cembritu. Każdy z zespołów chciał wyrwać cenne 3 punkty na rzecz swojej drużyny. Niestety, mimo pełnego emocji meczu żadnej z nich nie udało się przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść, dlatego też mecz zakończył się remisem 2:2.

Następne starcie było popisem zawodników z Bieślina oraz Producenta Mebli KaPi.  Już w pierwszej połowie znacznie aktywniejszymi w ataku byli piłkarze Producenta Mebli KaPi. Ich przewaga utrzymała się przez cały mecz, dzięki czemu ustanowili oni wynik 5:1

W kolejnym spotkaniu można było podziwiać rywalizację zespołów BiW Ubezpieczenia Witkowo oraz Ado Gniezno.  Niestety zespół z Gniezna okazał się zbyt silnym przeciwnikiem dla przeciwników, którzy ostatecznie przegrali spotkanie 2:5.

W następnych potyczkach kibice mogli oglądać dwa zespoły z Trzemeszna: Paroc oraz Auto-Myjnię Skrzypek. Auto- Myjnia, która przystępowała do II rundy, jako lider, w ciągu czterech kolejek zwyciężyła tylko raz sukcesywnie tracąc całą swoją przewagę. I tym razem nie udało się zawodnikom tego zespołu przerwać złej passy, ulegli oni przeciwnikom 1:3.

Wśród meczy I grupy na szczególną uwagę zasługuje spotkanie Carsektu oraz PPZ Trzemeszno. Wyrównana pierwsza połowa, w której to zespoły szły „łeb w łeb” zapowiadała widowiskową drugą część spotkania. Po przerwie mocno do ataku przystąpiła drużyna Carsektu, która aż czterokrotnie umieściła piłkę w bramce przeciwników, ustalając wynik spotkania na 6:2.

VI kolejka- 13.02
W pierwszym meczu niedzielnej kolejki II grupy na pierwszy ogień zostali wystawieni zawodnicy Cembritu i Auto-Myjni Skrzypek Trzemeszno. Mecz okazał się być bardzo wyrównany i zakończył się remisem 1:1.

Następne spotkanie rozegrały zespoły Producenta Mebli KaPi oraz Ado Gniezno. Od początku meczu na prowadzeniu znajdowała się drużyna KaPi, która zdecydowanie pokonała rywali 4:0.

O godzinie 18.50 Paroc Trzemeszno podejmował BiW Ubezpieczenia Witkowo. W rywalizacji lepszymi okazali się być zawodnicy z Witkowa, którzy zdobyli 4 gole, tracąc zaledwie 1.

Ostatnie weekendowe spotkanie było popisem drużyny Witex Mogilno, która od pierwszych minut narzuciła bardzo wysokie tempo gry swoim rywalom- Bieślinowi.  Mogilnianie w łatwy sposób ograli swoich przeciwnikom ustalając wynik spotkania na 7:1. Dzięki temu, umocnili się oni na pozycji lidera tabeli.

Wśród meczy I grupy szczególnie ciekawą okazała się rywalizacja PPZ Trzemeszno i Majster Bartz Orchowo. Mimo usilnych starań, drużynie z Trzemeszna nie udało się pokonać przeciwników, dlatego też przegrali oni spotkanie 1:3. Wspomnieć należy także, że mecz pomiędzy PPHU Jacek Surdyk a PBHiU Arkon został oddany przez zespół Arkonu walkowerem.

Najlepszym strzelcem po dotychczasowych kolejkach TLPNH Cembrit CUP 2010/11 najlepszym strzelcem pozostaje Damian Szczepaniak (BiW Ubezpieczenia Witkowo) z dorobkiem aż 42 bramek.