Przegrana seniorów MKK Gniezno z wiceliderem ligi BASKETEM Piła

2010-01-10

9 stycznia podopieczni Krzysztofa Wilkosza rozegrali swój pierwszy mecz w 2010 roku, i niestety nie było to udane spotkanie. Gnieźnianie oprócz pierwszej kwarty, w której nawiązali równą walkę, w pozostałych częściach spotkania nie mogli zatrzymać ataku BASKETU Piła.

Pierwsza kwarta zakończyła się wynikiem 14-19, druga kwarta 21-29, trzecia kwarta 13-21 i czwarta kwarta 19-33. MKK Gniezno przegrało 67:102. Głównym przyczyną porażki był problem z komunikacją w obronie oraz słaba skuteczność rzutów za trzy punkty. Najwięcej punktów dla MKK Gniezno zdobyli: Konowalski 19, Jasiński 17, Staszkiewicz 15, Zygaj 6, Golasiński 3, Malinger 3, Dobrzycki 2, Starzyński 2, Szymkowiak, Mularczyk.

Dla zespołu z Piły najwięcej punktów zdobył: Krzemiński 28, Zając 18, Przywoźniak 17.