Przegrana seniorów Mieszko Gniezno z Unią Swarzędz 0-5

2010-09-26

W sobotę 25 września trzecioligowi piłkarze Mieszka w ramach ósmej kolejki ligowej trwającego sezonu 2010/2010 podejmowali na boisku przy ulicy  Strumykowej lokalnego rywala drużynę Unii Swarzędz. Po bardzo słabym meczu gospodarze przegrali 0-5

Już w 18 minucie meczu piłkarze Unii Swarzędz rozwiali spekulacje wszystkich tych ( w tym również moje ) którzy sądzili, że można będzie w tym meczu zdobyć jakiekolwiek punkty W 5 min Tomasz Zawada zdobył prowadzenie dla gości. Po utracie bramki gra wyrównała się i wydawało się, że nasi piłkarze strzelą kontaktowego gola. Brak było niestety pomysłu i skuteczności. W 15 min drugą bramkę dla gości zdobył Michał Chmielecki, trzy minuty później trzecią ponownie Tomasz Zawada .W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie. To goście przeważali we wszystkich formacjach, grali szybko, z polotem i swobodnie, uskrzydleni wysokim prowadzeniem. Wynikiem tego były dwie kolejne bramki: w 76 min Mateusza Sobkowiaka i w 85 min Marcina Hercoga. Na domiar złego czerwoną kartkę w tym spotkaniu ujrzał jeden z czołowych gracze biało – niebieskich Arkadiusz Mokrzycki jak również Daniel Szymański i Mieszko Gniezno mecz kończyło w dziewiątkę. Ostatecznie mecz zakończył się wysoką wygraną Unii Swarzędz 5-0

Gnieźnianie zagrali w składzie: Bihun – Urbaniak, Zimnik, Góralski, Bereźnicki, Nowak, Krigier, Zamiar, Mokrzycki Ł., Mokrzycki A., Matysiak

Teraz na podopiecznych Pawła Bartkowiaka czeka kolejne ciężkie zadania. W sobotę, 2 października gnieźnianie udadzą się do Pakości, gdzie zmierzą się z miejscową ekipą Notecianki. Spotkanie zaplanowano na godzinę 15.00.