Remis Stelli Niechan II Gniezno

2011-10-23

W drugiej kolejce rozgrywek II ligi kobiet w tenisie stołowym zespół rezerw Stelli Niechan zremisował ze Startem Lubraniec 5:5. Wydaję się, że to już tradycja wyniku remisowego między tymi drużynami.

Choć po pierwszych zwycięstwach Magdy Wysockiej Anna Wysocką 3:2 i Moniki Jacek z Sylwią Ciesielską 3:0 wydawało się że gospodynie wygrają tym razem. Potem Sara Operman prowadziła już w setach 2:0 z Aleksandrą Pakulską lecz nie wytrzymała psychicznie ulegając 2:3, a Martyna Urbaniak uległa 0:3 Paulinie Rogińskiej. Momentami Martyna grając zdyscyplinowana taktycznie zdobywała punkty seriami. W grze deblowej kolejny punkt dorzuciły Wysocka – Urbaniak. Bardzo bliska zwycięstwa była Magda Wysocka z Pakulską ulegając minimalnie 2:3, w piątym secie 9:11. Monika Jacek walcząc jak zwykle z duża determinacją nie dała rady grającej trudnym stylem Rogińskiej 1:3. W tym momencie było już 5:3 dla gości. Trener Eugeniusz Kruger dał pograć zawodniczkom rezerwowym. Hanna Poradka bez problemu pokonała Ciesielską 3:0. W ostatnim decydującym pojedynku Sandra Różak grając w dużym stresie wywalczyła zwycięstwo 3:1 i w konsekwencji remis w całym meczu.