Remis juniorów starszych Mieszka Gniezno

2010-10-11

Dnia 10 października juniorzy starsi Mieszka Gniezno rozegrali na własnym boisku spotkanie z Polonią Środą Wielkopolską w ramach Wielkopolskiej Ligi Juniorów Starszych. Po dosyć wyrównanym spotkaniu padł wynik remisowy 0:0.

W pierwszej połowie meczu dominowali goście. Juz w drugiej minucie groźny strzał z bocznej linii pola karnego minimalne przeleciał nad poprzeczką Gnieźnian. Jeszcze kilka niebezpiecznych sytuacji miało miejsce pod naszą bramką, jednak na wysokości zadania stanęli obrońcy Mieszka. W 45 minucie naszego zawodnika fauluje w polu karnych piłkarz Środy. Niestety, wykonującego "jedenastkę" Daniela Szymańskiego wyczuwa bramkarz przyjezdnych.

W drugiej odsłonie spotkania przewagę objęli zawodnicy Polonii, którzy mięli dwie sytuacje do strzelenia na niemal pustą bramkę Mieszka. Jakimś cudem jednak żadna z tych piłek nie trafiła do siatki gospodarzy. Niewykorzystane akcje oby dwóch zespołów doprowadziły do bezbramkowego remisu.

Piłkarze juniorów starszych Mieszka po 10 rozegranych meczach zajmują obecnie siódmą pozycję w tabeli z dorobkiem 14 punktów.

Skład Mieszka: Chrzanowski - Błaszak, Huebner, Urbaniak, Tomala - Trzaskawka, Zawadka, Banaszak, Świdziński - Kryszak, Szymański

Następne spotkanie w Wielkopolskiej Lidze Juniorów Starszych Mieszko rozegra w Koninie, z tamtejszym Górnikiem o godzinie 11:00.