Rozegrano kolejny Turniej Wojewódzki Skrzatów w tenisie ziemnym - Foto relacja

2012-07-10

W miniony weekend 7-8 lipca w Szkole Tenisa TP zakończył się TW Skrzatów w którym zdecydowany prym wiedli zawodnicy z Wrześni. W turnieju wystartowało 10 zawodników. Gościliśmy zawodników z Inowrocławia, Sopotu, Szczecin ,Pobiedzisk i Wrześni, nasz klub reprezentował Mikołaj Wesołowski. W pierwszej rundzie Mikolaj pokonał Filipa Deskut z Pobiedzisk 6:2 6:6 w ćwierćfinale został pokonany przez zwycięzce turnieju Jędrka Ignasiaka z Wrześni 6:0 6:0. Jedrek pokonał w finale innego zawodnika z Wrześni Wojtka Bzowego 6:1 6:3. III miejsce zajał Kacper Górecki Pobiedziska, 4 Jakub Fedorowicz z Sopotu.

W turnieju debla zwyciężyli zawodnicy Wrześni W.Bzowy i J.Ignasiak pokonali w finale Konrada Makowskiego (Września) i Dawida Wiśniewskiego(Inowrocłw) 6:2 6:4.

Turniej stał na bardzo dobrym poziomie mimo nieobecności czołowych zawodników Poznania i Gniezna. Jako organizatorzy zdobyliśmy kolejne mile opinie ze strony zawodników i rodziców. Dzięki temu zostaliśmy zmobilizowani do dalszej dobrej pracy i organizowania kolejnych turniejów. Zapraszamy w najbliższy weekend na TW Młodziczek.