Sensacyjne porażki Cosinusa i Serwisu Opon Brylewski

2010-09-18

Zespoły uczestniczące w rozgrywkach Gnieźnieńskiej Ligi Piłki Nożnej na Sztucznej Trawie, które odbywają się na boisku przy Szkole Podstawowej nr 12 w Gnieźnie na Osiedlu Kazimierza Wielkiego, po tygodniowej przerwie powróciły do walki o kolejne punkty. Przerwa ta niestety zespołom zajmującym dwa pierwsze miejsca w rozgrywkach czyli Cosinusowi oraz Serwisowi Opon Brylewski nie wyszła na dobre. Oba zespoły bowiem w zakończonej szesnastej kolejce ligowej a piątej rundy rewanżowej w sobotę 18 września doznały porażek.

Ekipa Cosinusa występująca w roli gospodarza sobotniego meczu uległa i to zdecydowanie trzeciej ekipie rozgrywek KS Winiary w stosunku 1:6. Z kolei drużyna Serwisu Opon Brylewski musiała uznać wyższość niżej notowanemu w tabeli Alpako Kłecko przegrywając spotkanie 2:4. A w pozostałych sobotnich meczach padły następujące rozstrzygnięcia. Kornecki został pokonany przez Sat-pol w stosunku 2:5, Gomer wygrał z Intro Tem w stosunku 2:0 a Adriano zostało pokonane przez KS Centrum w stosunku 1:3. Mecz pomiędzy Tadmarem a KS Gniezno U-20 został przełożony na piątek 24 września.

A już jutro 19 września kolejne spotkania w  Gnieźnieńskiej Ligi Piłki Nożnej na Sztucznej Trawie. Prezentujemy zestaw par: