Słabe występy gnieźnieńskich laskarzy w kategorii juniora

2010-02-15

W sobotę, 13 lutego, w hali GOSiR przy ulicy Paczkowskiego w Gnieźnie rozegrany został drugie turniej Eliminacji Halowych Mistrzostw Polski juniorów w hokeju halowym.

W rozgrywkach, które odbyły się systemem ,,każdy z każdym”, a mecz trwał 2x20 minut, udział wzięło pięć zespołów a mianowicie: KS Polonia Środa Wlkp., UKH Start 1954 Gniezno, KS Stella Gniezno, KS Warta Poznań i UKS Pobiedziska – Letnisko.

W hali sportowej przy ulicy Paczkowskiego w Gnieźnie, rozegrany został II turniej w ramach Eliminacji Halowych Mistrzostw Polski juniorów. Zawody trwały kilka godzin. Można było podczas ich trwania obejrzeć sporo ciekawych akcji.

Po kilku godzinnej rywalizacji w stawce pięciu drużyn najlepszą ekipą drugiego turnieju okazali się laskarze Poloni Środa Wlkp. przed ekipami UKS ZS Pobiedziska – Letnisko i Wartą Poznań. Nasze drużyny, niestety tego turnieju jako gospodarze, nie uznają za udane, gdyż zajęły dwa ostatnie miejsca.

Kolejny turniej rozegrany zostanie 21 lutego również w hali GOSiR przy ulicy Paczkowskiego.