Srebro dla Niechanowa w Finale C Mistrzostw Polski Juniorów Starszych w Unihokeju

2011-05-24

W dniu 15 maja 20111 roku w Kębłowie rozegrany został Finale C Mistrzostw Polski Juniorów Starszych. Do finału zakwalifikowały się drużyny UKS Nowa Łódź (Łódzkie), UKS Błyskawica Niechanowo (wielkopolskie), UKS Junior Kębłowo (wielkopolskie)  i UKS Orionek Ogorzeliny (pomorskie).

4.       UKS Nowa Łódź

Turniej w Kębłowie pokazał naszej drużynie jaki mamy potencjał na przyszłość. Jako debiutujący i najmłodszy zespół w lidze w kategorii juniora starszego zagraliśmy całkiem dobry sezon. Mieliśmy bardzo trudną grupę w rundzie zasadniczej łącznie z Mistrzem Polski z ubiegłego sezonu, mimo to dzielnie walczyliśmy a na koniec sezonu udało się wywalczyć srebro w Finale C. Jestem bardzo zadowolony z postawy naszych chłopaków, którzy pomimo wielu trudnych chwil cierpliwie doskonalili swoje umiejętności, które na koniec zostały nagrodzone.